13.07.2015

OVER Group Idrys zwycięzcą Ogólnopolskich Zawodów w Skokach Przez Przeszkody Koni 5-letnich

W miniony weekend, po praz pierwszy w podwarszawskiej Stajni Bobrowy Staw odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody wraz z eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodych Koni.

Over Group Idrys oraz Magdalena Prasek pierwszego dnia zawodów plasowali się na 3 miejscu.  W sobotę natomiast wygrali, zajęli 1 miejsce na podium w Ogólnopolskich Zawodach w Skokach Przez Przeszkody Koni 5-letnich, uzyskując notę 8,3.

Tym samym zespół zakwalifikował się do Mistrzostw Polski Młodych Koni i  zdobył punkt do MPMK.

Wszyscy bardzo cieszymy się z ogromnego sukcesu naszego zespołu w Bobrowy Stawie!  Zwycięstwo OVER Group Idrys rodzi realną szansę na start w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w Drzonkowie.- mówi Paweł Zdzieborski, Dyrektor OVER Horse.

Dziękujemy wszystkim, którzy dopingowali OVER Group Idrys!